İmaj Tur Ayrıcalıklar Dünyası

İmaj Tur Ayrıcalıklar Dünyası

İmaj Turizm Seyahat Acentesi; alanında uzman personeli ve çözüm ortakları ile sektörde uzun yıllardır hizmet vermektedir.

Kamu ve özel sektörde büyüyen müşteri ve hizmet kapasitesi ile kendini sürekli yenileyen yönetim tarzını birleştirerek, “sürekli kalite” anlayışı çerçevesinde, bugüne kadar olduğu gibi gelecekte de başarılı hizmetler vermeyi hedeflemektedir.

İmaj Turizm Seyahat Acentesi; müşteri odaklı yönetim tarzı, samimiyet ve disiplin dengesinde iş ahlakı, yeniliklere açık girişimcilik ruhu, kültürel mirasa, doğaya ve çevreye duyarlılık prensipleri kapsamında, kamu ve özel sektörden gelen taleplere hızlı ve 7/24 cevap verebilen yeterliliğe sahiptir.

Havaalanı VIP transfer hizmetleri, kongre, seminer sempozyum organizasyonları ve simultane tercüme hizmetleri, 7/24 yurtiçi ve yurtdışı uçak bilet satışları, tur organizasyonlarında rehberlik hizmetleri, Ülkemiz genelinde kamu kurumları ve özel sektöre yönelik sanat, spor, kültürel tur organizasyonları, öğrenmeyi eğlence haline getiren okul turlarıyla bir çok alanda müşterilerine hizmet vermektedir.

Leave a Reply

Your email address will not be published.